NL | GR | EN

Onderlinge wedstrijd Vitalis & GA

Groningen Atletiek 19-06-2021

Uitslagen Chronoloog zie: https://www.atletiek.nu/wedstrijd/chronoloog/35678/

Discipline Atleet Prestatie
100M (Outdoor) Robert de Jong
12,65 PR -1,1 m/s 2'06"/km
100M (Outdoor) Rens Rolink
12,77 PR -1,1 m/s 2'07"/km
100M (Outdoor) Thom van Kemenade
13,14 PR -1,1 m/s 2'11"/km
100M (Outdoor) Niels Smits
13,48 PR -1,1 m/s 2'14"/km
100M (Outdoor) Anneke Kootstra
13,62 PR -3,6 m/s 2'16"/km
100M (Outdoor) Martijn van Dijk
13,72 PR -1,1 m/s 2'17"/km
100M (Outdoor) Lauraine Kolmschot
14,32 PR -3,6 m/s 2'23"/km
200M (Outdoor) Arjan Roona
23,27 -1,7 m/s 1'56"/km
200M (Outdoor) Robert de Jong
25,11 -1,7 m/s 2'05"/km
200M (Outdoor) Rens Rolink
26,40 PR -1,7 m/s 2'12"/km
200M (Outdoor) Thom van Kemenade
26,42 PR -0,2 m/s 2'12"/km
200M (Outdoor) Niels Smits
26,63 PR -0,2 m/s 2'13"/km
200M (Outdoor) Anneke Kootstra
27,35 PR +0,1 m/s 2'16"/km
200M (Outdoor) Noa Dhoré
27,56 +0,1 m/s 2'17"/km
200M (Outdoor) Martijn van Dijk
27,66 PR -0,2 m/s 2'18"/km
200M (Outdoor) Amerins Ypma
30,48 PR +0,1 m/s 2'32"/km
400M (Outdoor) Bouwe van Leeuwen
53,36 PR 2'13"/km
400M (Outdoor) Sven Bootsma
53,90 PR 2'14"/km
400M (Outdoor) Ilona Bosma
01:00,64 2'31"/km
400M Horden (Outdoor) Femke van den Bos
01:11,29 PR 2'58"/km
800M (Outdoor) Jaap Gerben Vellinga
01:53,10 2'21"/km
800M (Outdoor) Eric van der Meer
01:57,41 2'26"/km
800M (Outdoor) Wouter Olthof
01:59,10 PR 2'28"/km
800M (Outdoor) Finn van Pijkeren
02:02,66 2'33"/km
1500M (Outdoor) Thijmen van der Loop
04:12,83 2'48"/km
1500M (Outdoor) Hindrik Jagersma
04:17,71 2'51"/km
1500M (Outdoor) Tom Speelman
04:54,98 PR 3'16"/km
1500M (Outdoor) Ilse Rooks
04:56,56 PR 3'17"/km
1500M (Outdoor) Yara Stunnenberg
04:58,32 3'18"/km
1500M (Outdoor) Lisanne Wiggers
05:00,36 PR 3'20"/km
1500M (Outdoor) Izabella Thompson
05:01,37 PR 3'20"/km
5000M (Outdoor) Thijmen van der Loop
15:58,21 3'11"/km
5000M (Outdoor) Marijn Hafkamp
18:40,83 PR 3'44"/km
5000M (Outdoor) Renske Linstra
18:49,69 PR 3'45"/km
5000M (Outdoor) Lianne van de Belt
18:49,92 3'45"/km
Discuswerpen (Outdoor) Alex Wildeboer
36,12
Discuswerpen (Outdoor) Joris Beintema
26,87 PR
Discuswerpen (Outdoor) Laurens van Kouwenhove
23,04
Discuswerpen (Outdoor) Anouk de Vries
22,69
Hoogspringen (Outdoor) Wouter de Does
1,75
Hoogspringen (Outdoor) Rens Rolink
1,70 PR
Hoogspringen (Outdoor) Amerins Ypma
1,40
Kogelslingeren (Outdoor) Alex Wildeboer
28,45
Kogelslingeren (Outdoor) Joris Beintema
20,64
Kogelstoten (Outdoor) Alex Wildeboer
11,42
Kogelstoten (Outdoor) Boris Bintanja
10,02
Kogelstoten (Outdoor) Anouk de Vries
8,81 PR
Polsstokhoogspringen (Outdoor) Lauren van Tits
2,70 PR
Speerwerpen (Outdoor) Boris Bintanja
45,33
Speerwerpen (Outdoor) Joris Beintema
41,44 PR
Speerwerpen (Outdoor) Bouwe van Leeuwen
38,59 PR
Speerwerpen (Outdoor) Martijn van Dijk
29,41 PR
Speerwerpen (Outdoor) Rens Rolink
28,38 PR
Speerwerpen (Outdoor) Amerins Ypma
27,70
Speerwerpen (Outdoor) Alex Wildeboer
26,34
Speerwerpen (Outdoor) Thom van Kemenade
23,05 PR
Speerwerpen (Outdoor) Robert de Jong
22,41 PR
Speerwerpen (Outdoor) Anouk de Vries
22,08
Verspringen (Outdoor) Rens Rolink
5,41 PR
Verspringen (Outdoor) Robert de Jong
5,39 PR
Verspringen (Outdoor) Thom van Kemenade
4,68 PR
Verspringen (Outdoor) Martijn van Dijk
4,62 PR
Verspringen (Outdoor) Lauraine Kolmschot
4,55 PR
Verspringen (Outdoor) Amerins Ypma
4,15

Locatie


Laatste eigen uitslagen

Je bent niet ingelogd, log hier in!