Nederlands - nl-NLEnglish (United Kingdom)
Trainingen
Thursday | 18.45
Sprint - MLA - Basisgroep
Saturday | 10.00
Looptraining
Monday | 18.30
MLA: Techniek
Monday | 18.30
Springen/werpen
Tuesday | 18.45
Sprint - MLA - Basisgroep
Wednesday | 18.30
Springen/Werpen
Sponsoren
Inloggen



Voorpagina Vereniging Bestuur Oud besturen

Vroegere Besturen

Vitalisbesturen door de jaren heen

Bestuur 2016
Voorzitter Marije Hulzebos
Vicevoorzitter Patrick Sinnema
Secretaris Pauline van der Wardt
Penningmeester Thijs Krukkert
Wedstrijdsecretaris Melloney Sluijter
PR- & sponsor functionaris Floor Buigel

 

Bestuur 2015
Voorzitter Joris Beintema
Vicevoorzitter Eric van der Meer
Secretaris Esther Steenge
Penningmeester Tim Teunis
Wedstrijdsecretaris Wendy Albada
PR- & sponsor functionaris Attie Stornebrink

 

Bestuur 2014
Voorzitter Frank de Wit
Vicevoorzitter Martijn Nijenhuis
Secretaris An Bennema
Penningmeester Laurens Verkade
Wedstrijdsecretaris Larissa Mars
PR- & sponsor functionaris Marit Tenkink

 

Bestuur 2013
Voorzitter Fynn van Buuren
Vicevoorzitter Renske Bos
Secretaris Martijn van Haren
Penningmeester Frank Buigel
Wedstrijdsecretaris Freek Lier
Lid van advies Yvon Mulderij (t/m september 2013)

 

Bestuur 2012
Voorzitter Marije van Dijk
Vicevoorzitter Sander Spook
Secretaris Thomas Cramer
Penningmeester Laura Liemburg
Wedstrijdsecretaris Christina Draijer
PR- & sponsor functionaris Vera Kooiman

 

Bestuur 2011
Voorzitter Sander Spook
Vicevoorzitter Lysanne Aarden
Secretaris Yvon Mulderij
Penningmeester Wieger Vriezema
Wedstrijdsecretaris Koen Huits
PR- & sponsor functionaris Laura Knul
Lid van advies Nico Nimeijer (t/m augustus 2011)

 

Bestuur 2010
Voorzitter Wim van Doorn / Cynthia Nijenhuis
Vicevoorzitter Alicia van Doorn (t/m augustus 2010)
Secretaris Jurre Verwer
Penningmeester Ann Schoot Uiterkamp
Wedstrijdsecretaris Tjerk Zult
PR- & sponsor functionaris Marlies Dijk

 

Bestuur 2009
Voorzitter Cynthia Nijenhuis
Vicevoorzitter Wim van Doorn
Secretaris Wendy Docters
Penningmeester Dolf Duivenvoorden
Wedstrijdsecretaris Nienke Onnen
PR- & sponsor functionaris Laurens van Kouwenhove

 

Bestuur 2008
Voorzitter Wendy Docters
Vicevoorzitter Jos van der Bij
Secretaris Arjan Samplonius
Penningmeester Dolf Duivenvoorden
Wedstrijdsecretaris-uit Anne Hobbelt
Wedstrijdsecretaris-thuis Anne Vroling

 

Bestuur 2007
Voorzitter Annet Hesselink
Vicevoorzitter Johan Dümmer
Secretaris Jos van der Bij
Penningmeester Rutger Timmer
Wedstrijdsecretaris-uit Tieme Klinkers
Wedstrijdsecretaris-thuis Lotte Pigmans

 

Bestuur 2006
Voorzitter Olof Woltil
Vicevoorzitter Annet Hesselink
Secretaris Johan Dümmer
Penningmeester Siebrand Janssen
Wedstrijdsecretaris-uit Kirsten Jansen
Wedstrijdsecretaris-thuis Aletta Vlaar

 

Bestuur 2005
Voorzitter Siem Uittenhout
Vicevoorzitter Nick Zwartjes
Secretaris Annet Hesselink
Penningmeester Ella Westerhoff
Wedstrijdsecretaris-uit Rafal Gorski
Wedstrijdsecretaris-thuis Miriam van der Meulen

 

Bestuur 2004
Voorzitter Jelly van der Kloet
Vicevoorzitter Hendrikjan Heijerman
Secretaris Marijn Snoek
Penningmeester Fedde Geelen / Ella Westerhoff
Wedstrijdsecretaris-uit Liselotte de Wit
Wedstrijdsecretaris-thuis Siem Uittenhout

 

Bestuur 2003
Voorzitter Bianca van Osch
Vicevoorzitter Anna Muijzer / Hendrikjan Heijerman
Secretaris Daan Wolters
Penningmeester Chantal Klein Gunnewiek
Wedstrijdsecretaris-uit Jelly van der Kloet
Wedstrijdsecretaris-thuis Zac Freudenburg

 

Bestuur 2002
Voorzitter Hanneke Schipper
Vicevoorzitter Bianca Slingerland / Anna Muijzer
Secretaris Bianca van Osch
Penningmeester Erik Scholtens
Wedstrijdsecretaris-uit Anna Muijzer / Jelly van der Kloet
Wedstrijdsecretaris-thuis Tom Wagenvoort

 

Bestuur 2001
Voorzitter Tariq van Rooijen
Vicevoorzitter Huub Oldeman
Secretaris Marjolein Annen
Penningmeester Erik Scholtens
Wedstrijdsecretaris-uit Bianca Slingerland
Wedstrijdsecretaris-thuis Laura Janssen

 

Bestuur 2000
Voorzitter Ilse Broeders
Vicevoorzitter Marie Klein
Secretaris Marjolein Annen
Penningmeester Huub Oldeman
Wedstrijdsecretaris-uit Tariq van Rooijen
Wedstrijdsecretaris-thuis Laura Janssen

 

Bestuur 1999
Voorzitter Ilse Broeders
Vicevoorzitter Ineke Kleinhesselink
Secretaris Emiel van der Pijl
Penningmeester Jeroen Koning / Huub Oldeman
Wedstrijdsecretaris-uit Bas Ophoff
Wedstrijdsecretaris-thuis Klaartje van Schie

 

Bestuur 1998
Voorzitter Sabinne Hannema
Vicevoorzitter Emiel van der Pijl
Secretaris Judith van der Laan
Penningmeester Jeroen Koning
Wedstrijdsecretaris-uit Hella Yntema
Wedstrijdsecretaris-thuis Dienke Uneken

 

Bestuur 1996 / 1997
Voorzitter Marco Glastra
Vicevoorzitter Wilfred de Jonge
Secretaris Sabine Hannema
Penningmeester Kor van de Bij
Wedstrijdsecretaris-uit Mariette Spoelder
Wedstrijdsecretaris-thuis Judith van der Laan